top of page

HAKKIMIZDA

Av. Eda Bekar Falay, üniversite öğrenimini Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde görmüş ve 2004 senesinde İstanbul Barosu'ndan avukatlık ruhsatını almıştır. O günden bu yana İstanbul ve İzmir’de birbirinden değerli hukuk bürolarında çalışarak, yurt içi ve yurt dışında eğitim ve seminer çalışmalarına katılarak, mesleki bilgi ve tecrübesini arttırmaya çalışmış ve 2012 senesinde İzmir’de Eda Bekar Falay avukatlık ve danışmanlık bürosunu açmıştır.

Alanında tecrübeli çözüm ortaklarının da katkısıyla, müvekkillerin her türlü hukuki sorunuyla bizzat ilgilenmekte, çözüme en kısa zamanda ve en az maliyetle ulaşması için gereken her türlü özeni göstermektedir.

Talep edilen hukuki hizmetin ve durumun özelliğine göre, gerektiğinde önce yargılama dışındaki yollar tüketilerek fakat her ihtimalde müvekkillerin adalete ve haklarına zamanında ve teminatlı şekilde ulaşması için, en hızlı ve güvenli yolu izleme, ilkesiyle hareket eden Av. Eda Bekar Falay müvekkillerine hem dava ve takip süreçlerinde vekillik, hem de önleyici hukuk hizmeti anlamında hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

bottom of page